Willa Jaśkowy Dworek - noclegi w Gdańsku, hotele Gdańsk

Usługi dodatkowe

Sauna

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej sauny fińskiej. Zlokalizowana jest w pomieszczeniu wyposażonym w kabinę z dwiema ławami, TV, toaletę, prysznic oraz leżaki. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla kilku osób lub na indywidualną sesję. Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujące sauny w Gdańsku zapewniającej dyskrecję i komfort.

Cennik sauny
Wynajem za 1 godzinę - 50 zł/2 osoby
Wynajem za następną godzinę - 40 zł
Dla gości hotelowych rabat 20%
Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Rezerwację należy dokonać w recepcji z 1 dniowym wyprzedzeniem.

Nordic walking

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zachęca do aktywnego wypoczynku. W związku z tym, oferujemy Państwu skorzystanie z nordic walking. Polecamy spacer w bliskim otoczeniu przyrody, który przyjemnie zrelaksuje i pozytywnie wpłynie na zdrowie.

Przewodnik po mieście

Gościom, którzy zdecydowali się na nocleg w naszej butikowej Willi w Gdańsku proponujemy skorzystanie z usług przewodnika, który w dowolnie wyznaczonym okresie czasu oprowadzi Państwa po Gdańsku i przybliży jego interesująca historię. Na Państwa życzenie zadbany dodatkowo nie tylko o Państwa noclegi, Gdańsk bowiem należy do architektonicznych perełek, które warto zwiedzić.

Galeria Wojciecha Góreckiego

Jako chyba jedyny obiekt w Gdańsku stwarzamy naszym Gościom wyjątkową okazję zapoznać się z dziełami znanego, gdańskiego malarza i rysownika – Wojciecha Góreckiego. Dysponujemy wieloma grafikami, których ekspozycja ma miejsce na terenie całego obiektu.
zobacz więcej zdjęć...

Newsletter

Facebook

Opinie

Tripadvisor